FAQ

Často sa nás pýtajú

Potrebujem sa v marketingu posunúť a hľadám partnera, s ktorým to zvládnem

Stačí nám napísať pár bodov, aby sme vedeli o vás, vašich očakávaniach a cieľoch. My sa vám ozveme a naplánujeme spoločnú cestu za výsledkom, ktorý chcete vidieť.

Čo môžem očakávať ďaľej?

Budeme sa snažiť spoznať vás a dozvedieť sa čo najviac. Môžete očakávať otázky, dotazy, ujasnenia. Spoločne sa posunieme od všeobecných informácií k detailnejšiemu rozboru a konkrétnym podrobnostiam. Zladíme predstavy, termíny, rozsah služieb.

Začínam podnikať, potrebujem logo a grafické materiály

Dizajn je našou vášňou. Vytvoríme vám vizuálnu identitu, logo, dizajn manuál alebo rôzne tlačové materiály v súlade s vašimi cieľmi a celkovou komunikáciou. Vieme vám napísať aj články pre propagáciu webstránky či už prostredníctvom blogu, sociálnych sietí, PR správ…

Potrebujem webstránku a aktualizovať pravidelne obsah

Máme vyše 20 ročné skúsenosti s tvorbou grafiky a textov pre klientov z rôznych odvetví na viacerých platformách, vrátane webu. Napíšeme texty na web, blog, články, príspevky na sociálne siete. Zabezpečíme profesionálne zhotovenie fotografií.

Webstránku mám, potrebujem, aby o mne ľudia vedeli

Nastavíme komunikačnú stratégiu, taktiku, kľúčové odkazy, vyberieme vhodné kanály tak, aby sme zasiahli cieľovú skupinu. Nastavíme vám online marketing, aby sme zviditeľnili váš produkt,  služby. Naše služby pokrývajú analýzu kľúčových slov, cieľovej skupiny, pozicioning, nastavenie reklám a content na sociálne siete.

Pomôžeme vám rozprávať, oslovovať a predávať. Čo potrebujete vy?

Všetky spolupráce začínajú jednoduchým: „Dobrý deň.“ Pozdravujeme vás, ponúkame kávu a tešíme sa na vás, zadanie a spoluprácu.
Používame súbory cookie, aby sme vám poskytli najlepšie skúsenosti. GDPR