Spravíme vám web, vytvoríme dizajn, napíšeme obsah

Dizajn vašich klientov zaujme a funkčnosť osloví. Pomôžeme rozvíjať vaše podnikanie.

Takto pracujeme – problém, želateľný stav, riešenie, bridge

Systematicky ku
kreatívnemu riešeniu

Vďaka webom alebo obsahu, ktorý pre vás vytvoríme, dokážete naplniť svoj cieľ – osloviť novú cieľovú skupinu, získať ďalších zákazníkov, rozšíriť povedomie o vašej značke, predať viac produktov alebo služieb.

Na začiatku vás budeme chcieť spoznať, aby sme vedeli ako fungujete a čo vás trápi. Usilujeme sa zistiť, čo nie je tak, ako si predstavujete, pátrame po príčinách aj spôsoboch, ktoré ste už vyskúšali a zistili, že nefungujú.

Zanalyzujeme vašu situáciu, využijeme dáta a údaje, ktoré máme k dispozícii, aby sme pochopili potreby vašich zákazníkov. Spájame tvrdé dáta s ľudskou skúsenosťou, aby sme vám priniesli inovatívne riešenie.

Riešenie, ktoré vám prinesieme sme už vybrali spomedzi mnohých návrhov a podrobili otestovaniu. Išli sme dva kroky vpred, jeden vzad, veľa skúšali, pýtali sa a pochybovali, aby sme vám predstavili výsledok, ktorý máte pred sebou. 

Ako pracujeme

Spoľahnite sa na
5 * servis a rýchle dodanie

Prečo spolupracovať s nami

Robíme na mieru

Potrebujete web? Postaviť marketingovú stratégiu? Pripraviť dizajn manuál? Navrhnúť leták? Radi si vypočujeme vaše očakávaniepripravíme riešenie, ktoré vám sadne. Budeme vychádzať zo skúseností a overenej praxe, pridáme nový pohľad a inovatívne nápady podľa vašich potrieb.

Používateľ na prvom mieste

Poskytujeme riešenia, ktoré vaši zákazníci potrebujú, nie nevyhnutne také, ktoré si myslíte, že chcete. Vyzveme vás na brief, aby sme sa uistili, že všetko, čo robíme, je postavené pre vašich zákazníkov.

 
Prinášame kreatívne riešenia

Vytvárame príbehy, aby ste vyjadrili kým ste a spojili sa s vašim publikom. Staviame na emocionálnych zážitkoch a povzbudzujeme k akcii. Tak, aby ste dosiahli svoj cieľ – predaj či odovzdanie posolstva.

Prinášame výsledky

Vytvorenie riešenia vnímame ako nástroj vašej stratégie na dosiahnutie cieľa. Projekt vnímame z nadhľadu, ako kreatívci, tvorcovia obsahu i dizajnu.

Vybraní klienti

Ďakujeme za spätnú väzbu našim klientom

Beh.sk, 2020-2022
www.beh.sk

Atops, 2017-
www.atops.sk

Jazdime.sk, 2021-
www.jazdime.sk

Agropoistenie, 2015
www..agropoistenie.sk

GraviFit, 2012
www.gravifit.sk

Optimal Management, 2018
www.optimalmanagement.sk

Donaufarm, 2012
www.donaufarm.sk

Avelane Clinic, 2014
www.avelane.com

Indor Zvolen, 2016
www.indor.sk

Goody Foody, 2020
www.alfasorti.sk

Forbes, 2020
www.forbes.sk

Klinika Refit, 2019
www.klinikarefit.sk

Stopmagazín, 2022
www.starstop.sk

Recenzie

Čo klienti povedali
o našej práci.

Poďme spolupracovať

Aj váš príbeh môže byť úspešný

Máte fantastický produkt, vynikajúcu službu alebo predstavu, ako by to celé mohlo fungovať? Pribúdali by klienti, vaše podnikanie by sa rozrastalo a vy by ste sa mohli slobodne realizovať kedy a akým spôsobom sa vám páči? Pomôžeme vám. Vytvoríme vám web, dizajn, obsah na digitálne aj iné médiá. 

Schopnosti

Webové , grafické,
obsahové
riešenia

Portfolio

Výber z našich
rôznorodých
projektov

Používame súbory cookie, aby sme vám poskytli najlepšie skúsenosti. GDPR