Spájame dobrý dizajn a kvalitný text pre najefektívnejší spôsob komunikácie.

Príbeh, ktorý zaujme, vizuál, ktorý osloví, má nápad, vynikajúcu exekúciu a pointu. Upúta, vtiahne do deja a vyvolá emócie. My vám takýto príbeh pomôžeme napísať. Rozprávať ho budete vy a vaša značka.   

Grafický dizajn

Dobrý dizajn nie je iba niečo, čo pekne vyzerá. Musí aj plniť účel. Zameriame sa na základné hodnoty vašej značky, vytvoríme a rozpracujeme jej identitu, navrhneme jednotlivé prvky ako typografia, farby, veľkosť, fonty a všetko spojíme do výsledného moderného čistého dizajnu. Vytvoríme tlačové materiály – letáky, brožúry, pozvánky, časopisy, katalógy.

user-experience

Branding

Logo je tvárou vašej značky. Je to unikátna identita, vďaka ktorej vyčnievate nad kolegov vo vašom segmente. Navrhneme vám originálne a zapamätateľné logo, ktoré spojí vašu víziu, hodnoty a ambície. Navrhneme vám originálne a zapamätateľné logo, ktoré spojí vašu víziu, hodnoty a ambície. Firemnú identitu, ktorá bude prezentovať váš štýl, postoje, spôsob komunikácie. 

webdesign

Tvorba
web stránok

Zaujímavý webdesign stránky musí splniť svoju základnú úlohu, udržať pozornosť. Už v priebehu prvých pár sekúnd ľudia vedia, či zostanú u vás na stránke alebo odídu ku konkurencii. Vytvárame web stránky, ktoré vyvolávajú pozitívny prvý dojem, sú responzívne, vyhovujú SEO, majú jednoduchú navigáciu, funkčnosťou spĺňajú všetky zákaznícke požiadavky a majú kvalitné texty. 

service_img

Tvorba obsahu

Definujme spoločne východiská a ciele komunikácie, od vytvorenia povedomia, cez budovanie značky, uvedenie produktu, po zvýšenie predaja, akvizíciu klientov. Navrhneme komunikačnú stratégiu a originálny štýl komunikácie na základe cieľových skupín. Napíšeme čokoľvek, online alebo offline. 

service_img

Čo o nás
hovoria klienti