Spájame moderný dizajn a kvalitný text pre najefektívnejší spôsob komunikácie

Spolu vytvoríme vizuál, ktorý osloví, príbeh, ktorý zaujme, s nápaditou pointou, kvalitnou exekúciou a požadovaným zásahom. Dôraz kladieme na praktickosť a funkčnosť riešenia.

Grafický dizajn

Dobrý dizajn nie je iba niečo, čo pekne vyzerá. Musí aj plniť účel. Zameriame sa na základné hodnoty vašej značky, vytvoríme a rozpracujeme jej identitu, navrhneme jednotlivé prvky ako typografia, farby, veľkosť, fonty a všetko spojíme do výsledného moderného čistého dizajnu. Vytvoríme tlačové materiály – letáky, brožúry, pozvánky, časopisy, katalógy.

bevisible-graficky-dizajn

Branding

Logo je tvárou vašej značky. Je to unikátna identita, vďaka ktorej vyčnievate nad kolegov vo vašom segmente. Navrhneme vám originálne a zapamätateľné logo, ktoré spojí vašu víziu, hodnoty a ambície. Navrhneme vám originálne a zapamätateľné logo, ktoré spojí vašu víziu, hodnoty a ambície. Firemnú identitu, ktorá bude prezentovať váš štýl, postoje, spôsob komunikácie. 

vizualna_identita

Tvorba
web stránok

Zaujímavý webdizajn stránky musí splniť svoju základnú úlohu, udržať pozornosť. Už v priebehu prvých pár sekúnd ľudia vedia, či zostanú u vás alebo odídu na web konkurencie. Vytvárame čisté a prehľadné web stránky, ktoré vyvolávajú pozitívny prvý dojem, sú responzívne, vyhovujú SEO, majú jednoduchú navigáciu a funkčnosťou spĺňajú všetky požiadavky.

webdizajn

Komunikačná stratégia

Spoločne zadefinujeme východiská a ciele komunikácie, od vytvorenia povedomia, cez budovanie značky, uvedenie produktu, po zvýšenie predaja, akvizíciu klientov. Navrhneme komunikačnú stratégiu a originálny štýl komunikácie. Napíšeme texty pre online, aj offline kanály.

komunikačná stratégia

Sociálne siete

Sociálne siete dokonale zmenili komunikáciu, urýchlili spätnú väzbu, zefektívnili dialóg, zosobnili vzťahy na diaľku. Môžu vám pomôcť priblížiť sa k zákazníkom, zvýšiť predaje, zvládnuť krízovú komunikáciu. Naučíme vás ako komunikovať na sociálnych sieťach. 

technologie

Content marketing

Obsahový marketing dodáva hodnotu vašim výstupom, zvyšuje atraktivitu značky a priťahuje pozornosť cieľovej skupiny. Pomôže vám zviditeľniť sa v pozícii odborníka vo vašom segmente, budovať dôveru a zvýšiť konverzie. Naučíme vás čo hovoriť, kedy, ako a komu. 

content-marketing

Čo o nás
hovoria klienti