Spájame moderný dizajn a kvalitný text pre najefektívnejší spôsob komunikácie

Spolu vytvoríme vizuál, ktorý osloví, príbeh, ktorý zaujme, s nápaditou pointou, kvalitnou exekúciou a požadovaným zásahom. Dôraz kladieme na praktickosť a funkčnosť riešenia.

Grafický dizajn

Dobrý dizajn nie je iba niečo, čo pekne vyzerá. Musí aj plniť účel. Zameriame sa na základné hodnoty vašej značky, vytvoríme a rozpracujeme jej identitu, navrhneme jednotlivé prvky ako typografia, farby, veľkosť, fonty a všetko spojíme do výsledného moderného čistého dizajnu. Vytvoríme tlačové materiály – letáky, brožúry, pozvánky, časopisy, katalógy.

bevisible-graficky-dizajn

Branding

Logo je tvárou vašej značky. Je to unikátna identita, vďaka ktorej vyčnievate nad kolegov vo vašom segmente. Navrhneme vám originálne a zapamätateľné logo, ktoré spojí vašu víziu, hodnoty a ambície. Navrhneme vám originálne a zapamätateľné logo, ktoré spojí vašu víziu, hodnoty a ambície. Firemnú identitu, ktorá bude prezentovať váš štýl, postoje, spôsob komunikácie. 

vizualna_identita

Tvorba
web stránok

Zaujímavý webdizajn stránky musí splniť svoju základnú úlohu, udržať pozornosť. Už v priebehu prvých pár sekúnd ľudia vedia, či zostanú u vás alebo odídu na web konkurencie. Vytvárame čisté a prehľadné web stránky, ktoré vyvolávajú pozitívny prvý dojem, sú responzívne, vyhovujú SEO, majú jednoduchú navigáciu a funkčnosťou spĺňajú všetky požiadavky.

webdizajn

Tvorba obsahu

Spoločne zadefinujeme východiská a ciele komunikácie, od vytvorenia povedomia, cez budovanie značky, uvedenie produktu, po zvýšenie predaja, akvizíciu klientov. Navrhneme komunikačnú stratégiu a originálny štýl komunikácie. Napíšeme texty pre online, aj offline kanály.

intro_identita

Čo o nás
hovoria klienti