Rozšírte svoje podnikanie

Navrhneme vám kvalitný web, štýlový a elegantný dizajn, pútavú grafiku a obsah, ktorý zaujme. Poďte sa zaradiť medzi najlepších a naplňte svoju víziu.

Ako pracujeme

Rozpovieme váš
príbeh

Vedeli ste, že 95 % nákupov je motivovaných emocionálne? Svoje správanie si racionálne odôvodňujeme až následne. Čo v nás spoľahlivo vyvolá emóciu? Najčastejšie je to príbeh.

Každý projekt, ktorý tvoríme, odráža príbeh značky, produktu, služby alebo spoločnosti. Vychádzame zo skúseností a najnovších poznatkov, aby sme spojili kreatívu s funkčnosťou, estetiku s výkonnosťou a obsah s doručením.

Pracujeme rovnako nadšene pre jednotlivcov, malé podniky i veľké spoločnosti z rôznych sektorov. Pripravíme vám komplexnú identitu, rozpracujeme marketingovú stratégiu, navrhneme strategické riešenia, ale spravíme pre vás aj vizitky, micropage alebo napíšeme interný list či tlačovú správu.

0
Webové
riešenia

Klientmi najvyhľadávanejší produkt. Robili sme už vydarené interné i externé firemné prezentácie, microsity, informačné portály, blogy, e-shopy. Spája ich moderný a responzívny dizajn, funkčnosť a jednoduché intuitívne ovládanie.

0
Dizajnové
riešenia

S nadšením pre vás navrhneme dizajn manuál, logo manuál, brand identitu, firemnú identitu a všetky ich produkty tak, aby ste zaujali klientov, odlíšili sa od konkurencie, a tým zvýšili svoj obrat. Charakterizuje nás silné estetické cítenie, precíznosť a zmysel pre detail.

0
Obsahové
riešenia

Dobrý text úspešne zaujme, chytí zákazníkov za srdce a povzbudí k nákupu. Vieme ako taký napísať, pretože ich píšeme už vyše 15 rokov. Využívame novinárske skúsenosti, mediálnu prax a obchodné zručnosti. Napíšeme texty aj pre vás, aby ste oslovovali, predávali a získavali.

dizajnom komunikujete vašu značku

Grafický dizajn.

Dobrý dizajn nie je iba niečo, čo pekne vyzerá. Musí aj plniť účel. Zameriame sa na základné hodnoty vašej značky, vytvoríme a rozpracujeme jej identitu, navrhneme jednotlivé prvky ako typografia, farby, veľkosť, fonty a všetko spojíme do výsledného moderného čistého dizajnu. Vytvoríme tlačové materiály – letáky, brožúry, pozvánky, časopisy, katalógy.

Tvár vašej značky vo firemnom svete

Vizuálna identita.

Logo je tvárou vašej značky. Je to unikátna identita, vďaka ktorej vyčnievate nad kolegov vo vašom segmente. Navrhneme vám originálne a zapamätateľné logo, ktoré spojí vašu víziu, hodnoty a ambície. Firemnú identitu, ktorá bude prezentovať váš štýl, postoje, spôsob komunikácie.

DIZAJN UI/UX VAšEJ ZNAčKY

Tvorba web stránok.

Zaujímavý webdizajn stránky musí splniť svoju základnú úlohu, udržať pozornosť. Už v priebehu prvých pár sekúnd ľudia vedia, či zostanú u vás alebo odídu na web konkurencie. Vytvárame čisté a prehľadné web stránky, ktoré vyvolávajú pozitívny prvý dojem, sú responzívne, vyhovujú SEO, majú jednoduchú navigáciu a funkčnosťou spĺňajú všetky požiadavky.

perspektívny plán vašej značky

Komunikačná stratégia.

Spoločne zadefinujeme východiská a ciele komunikácie, od vytvorenia povedomia, cez budovanie značky, uvedenie produktu, po zvýšenie predaja, akvizíciu klientov. Navrhneme komunikačnú stratégiu a originálny štýl komunikácie. Napíšeme texty pre online, aj offline kanály.

zvyšujte povedomie vašej značky

Sociálne siete

Sociálne siete dokonale zmenili komunikáciu, urýchlili spätnú väzbu, zefektívnili dialóg, zosobnili vzťahy na diaľku. Môžu vám pomôcť priblížiť sa k zákazníkom, zvýšiť predaje, zvládnuť krízovú komunikáciu. Naučíme vás ako komunikovať na sociálnych sieťach.

Obsah pomáha mať plán pre vašu značku

Content marketing

Obsahový marketing dodáva hodnotu vašim výstupom, zvyšuje atraktivitu značky a priťahuje pozornosť cieľovej skupiny. Pomôže vám zviditeľniť sa v pozícii odborníka vo vašom segmente, budovať dôveru a zvýšiť konverzie. Naučíme vás čo hovoriť, kedy, ako a komu.

PONUKA SPOLUPRáCE

Aj váš príbeh
môže byť úspešný

Máte fantastický produkt, vynikajúcu službu alebo predstavu, ako by to celé mohlo fungovať? Pribúdali by klienti, vaše podnikanie by sa rozrastalo a vy by ste sa mohli slobodne realizovať kedy a akým spôsobom sa vám páči? Pomôžeme vám. Vytvoríme vám web, dizajn, obsah na digitálne aj iné médiá. 

Používame súbory cookie, aby sme vám poskytli najlepšie skúsenosti. GDPR