Agropoistenie

Najvyhľadávanejšia spoločnosť pôsobiaca v oblasti poľnohospodárskeho poistenia, Agropoistenie potrebovala zaktualizovať svoje pôsobenie a komunikáciu v online priestore tak, aby zodpovedala aktuálnej dobe. Hoci pôsobí vo veľmi konzervatívnom prostredí, tím tvoria mladí, vzdelaní, nadšení ľudia s bohatými skúsenosťami a malo by to byť jasné na prvý pohľad.

Úloha

Pre spoločnosť Agropoistenie sme vytvorili nová dizajn tlačových materiálov, ktoré sme zároveň aj otextovali. Copywritterka tiež vytvorila aj texty na web stránku tak, aby rozpovedala príbeh spoločnosti, uviedla dôvody, prečo je práve Agropoitenie tým správnym B2B partnerom pre firmy v tomto sektore a zároveň vyzdvihla jej odlišnosť v porovnaní s konkurenciou.

  • Popis prác

    Brand, DTP, grafika

  • Klient

    Agropoistenie

Pozrieť projekt

Poďme spolupracovať

Aj váš príbeh môže byť úspešný

Máte fantastický produkt, vynikajúcu službu alebo predstavu, ako by to celé mohlo fungovať? Pribúdali by klienti, vaše podnikanie by sa rozrastalo a vy by ste sa mohli slobodne realizovať kedy a akým spôsobom sa vám páči? Pomôžeme vám. Vytvoríme vám web, dizajn, obsah na digitálne aj iné médiá. 

Napísať komentár

Používame súbory cookie, aby sme vám poskytli najlepšie skúsenosti. GDPR